ВОЛОДИМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТАРАЩАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Кабінет психолога та соціального педагога

Доброго дня відвідувачам нашого сайту! Я практичний психолог закладу освіти!!

Психолог у школі виконує одну із вкрай важливих функцій – слідкує за психологічним здоров’ям усіх учасників освітнього процесу. Основні завдання шкільного психолога полягають у попередженні, своєчасному виявленні та профілактиці труднощів, що виникають в учнів та вчителів, їх взаємодії.

1. Питання, з якими батьки та вчителі можуть звернутися на консультацію до шкільного психолога:
  1. Труднощі у навчанні.
  2. Підвищення мотивації до навчання.
  3. Проблеми шкільної неуспішності.
  4. Вікові та індивідуальні особливості розвитку.
  5. Проблеми самооцінки дитини.
  6. Адаптація дитини до нового колективу.
  7. Адаптація першокласників до навчання у школі.
  8. Адаптація п’ятикласників до навчання у середній школі.
  9. Асоціальні прояви у поведінці дітей.
  10.  Психологічна допомога дітям та сім’ям, які постраждали у військових конфліктах.
  11.  Психологічна допомога дітям та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  12.  Психологічний супровід дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
  13.  Психологічний супровід дітей із сімей учасників АТО.
  14.  Профілактика шкідливих звичок (вживання наркотичних речовин, напоїв, що містять алкоголь, тютюнопаління тощо).
  15.  Домашнє насильство.
  16.  Булінг.
  17.  Взаємовідносини в системі «вчитель-учень».
  18.  Взаємовідносини в системі «батьки-діти».
  19.  Взаємовідносини в системі «педагоги-батьки».
  20.  Професійне самовизначення учнів.
  21.  Суїцидальна поведінка дітей.
  22.  Обдаровані діти.
  23.  Статеве виховання, дружба, кохання                                                                                                                                                  ІІ. У разі потреби проведення з дитиною індивідуальної роботи за результатами діагностики чи консультації:
  1. батьки заповнюють анкету-дозвіл (можна отримати у психолога чи адміністрації закладу);
  2. в анкеті зазначають, що дають згоду на проведення індивідуальної психологічної роботи зі своєю дитиною, вказуючи ПІБ дитини, дату народження, клас;
  3. вказують мету індивідуальної психологічної роботи;
  4. анкету підписують та передають практичному психологу.

Статті для батьків

Статті для учнів